Автор: | 24/09/2020
Додано протокол зі змагань:

Номінації до Чемпіонату Дніпропетровської області з жиму лежачи. Змагання будут проводитися у м.Кам’янське 18.10.2020 за адресою вул. Колеусівська, 5. Спортзал Вікінг.

Перевіряйте наявність своїх спортсменів.

Розпочато прийом попередніх заявок на Чемпіонат Дніпропетровської області з жиму лежачи, що відбудется 18.10.2020р в місті Кам’янське.
Заявки приймаються до 10.10.2020р включно.
 

ПОПЕРЕДНІ Заявки слід надсилати на електрону адресу zayavka.dofp@gmail.com.
 
У зв’язку з епідемією COVID-19, нагадуємо деякі правила, які повинні дотримуватися всі учасники змагань (тренери, спортсмени, судді).
 
Якщо Дніпропетровська область буде переведена до помаранчевої або червоної зони – змагання, скоріше за все, доведеться відмінити.
 
1. Змагання будуть проводитися без глядачів, тому не запрошуйте на них своїх друзів або батьків. Сторонні глядачі не будуть допущені на змагання.
 
2. Усі учасники повинні мати маски і носити їх у весь час, окрім розминки та безпесоредньо виступу на помості.
 
3. Дотримуйтесь соціальної дистанції під час зважування, виступу і розминки із розрахунку одна людина на 5 квадратних метри приміщення.
 
4. Усім учасникам буде вимірюватися температура. Якщо вона перевищіть позначку в 37.2 градуси, то ми змущені будемо відмовити вам у допуску на змагання. Будь-ласка, якщо ви відчуваєте себе зле, то не приїджайте на змагання!
 
Дякуємо за розуміння.

Залишити відповідь