Автор: | 26/12/2020

До відома спортсменів та тренерів Дніпропетровської області.

З 2021 р. попередні заявки на обласні змагання подаються виключно в онлайн режимі через інтерфейс на сторінці “Номінації“. На обласні змагання ми збільшили граничний термін прийому заявок до 21 дня (замість 30, як в правилах). Видалити спортмена с заявки ви можете не пізніше чим за 7 днів до початку змагань. Спортсмени, не внесені до електронної номінації, приймати участь в змаганнях не будуть! Спортмени, що не приймають участь в змаганнях без поважної причини та яких не було видалено з номінації, повинні будуть сплатити стартовий внесок у повному обсязі.

Для внесення спортсменів у вас повинні бути логін і пароль. Логіни і паролі будуть роздані представникам міст, спортклубів, районів. Для внесення до номінації спортсменам треба звертатися до відповідного представника в вашому місті. Якщо ви з іншої області, звертайтесь за контактами, вказанними у розділі “Контакти“.

Іменну заявку, ви заповнюєте як зазвичай і подаєте безпосередньо на мандатній комісії або перед зважуванням. Зразок заяки можна завантажити за посиланням.

Залишити відповідь