Зразки попередньої та іменної заявок

З 2021 р. попередні заявки на обласні змагання подаються виключно в онлайн режимі через інтерфейс на сторінці “Номінації“. На обласні змагання ми збільшили граничний термін прийому заявок до 14 днів (замість 30, як в вимогах правил до заявок на всеукраїнські змагання). Видалити спортмена с заявки ви можете не пізніше чим за 7 днів до початку змагань. Спортсмени, не внесені до електронної номінації, приймати участь в змаганнях не будуть! Спортмени, що не приймають участь в змаганнях без поважної причини та яких не було видалено з номінації, повинні будуть сплатити стартовий внесок у повному обсязі.

Для внесення спортсменів у вас повинні бути логін і пароль. Логіни і паролі будуть роздані представникам міст, спортклубів, районів. Для внесення до номінації спортсменам треба звертатися до відповідного представника в вашому місті. Якщо в вашому місті немає відповідального за внесення заявок представника, звертайтесь за контактами, вказанними у розділі “Контакти“.


Заявки на всеукраїнські змагання з пауерліфтингу або жиму лежачи подаються обов’язково тільки на електронну адресу [email protected] у вигляді попередньої заявки встановленної форми (зразок заявки нижче на сторінці). Граничний термін прийому заявок на всеукраїнські змагання – не пізніше ніж за 30 днів до початку змагань. Краще надсилати свої заявки заздалегіть, для того щоб у відповідального за заявки представника було достатньо часу для внесення вашої заявки. Відповідальність за своєчасне подання заявки встановленної форми на електронну адресу ([email protected]) покладається виключно на спортмена та його особистого тренера. Календар змагань ФПУ можна переглянути за посиланням: Календар ФПУ.


Іменну заявку, ви заповнюєте як зазвичай і подаєте безпосередньо на мандатній комісії або перед зважуванням. Зразок заяки можна завантажити нижче.

Завантажити зразки попередньої та іменної заявок.

Обов’язково в заявці вказати:

 • В заявці правильно вказати назву змагань. Якщо ви виступаєте без спеціального екіпіювання – то “Чемпіонат Дніпропетровської області з класичного пауерліфтингу (жиму лежачи)”. Якщо з використання екіпіровки, то “Чемпіонат Дніпропетровської області з пауерліфтингу (жиму лежачи)”.
 • В назві змагань вказати вікову групу (відповідно вашому віку) в якій ви бажаєте змагатися: юнаки, юніори, дорослі
 • Прізвище та Ім’я спортсмена
 • Число, місяць і рік народження
 • Спортивний розряд / звання
 • Товариство, ДЮСШ, Клуб
 • Ідентифікаційний код
 • Вагова категорія
 • Кращий результат за останні 12 місяців
 • Прізвище та Ім’я тренера
 • Обов’язково заповнювати українською мовою і друкованими літерами !!!

Іменна заявка відрізняється від попередньої тільки обов’язковою наявністю печаток лікаря і міськспортуправління. Іменна заявка подається особисто спортсменом або тренером на мандатній комісії перед змаганнями.