Зразки попередньої та іменної заявок

З 2021 р. попередні заявки на обласні змагання подаються виключно в онлайн режимі через інтерфейс на сторінці “Номінації“. На обласні змагання ми збільшили граничний термін прийому заявок до 21 дня (замість 30, як в правилах). Видалити спортмена с заявки ви можете не пізніше чим за 7 днів до початку змагань. Спортсмени, не внесені до електронної номінації, приймати участь в змаганнях не будуть! Спортмени, що не приймають участь в змаганнях без поважної причини та яких не було видалено з номінації, повинні будуть сплатити стартовий внесок у повному обсязі.

Для внесення спортсменів у вас повинні бути логін і пароль. Логіни і паролі будуть роздані представникам міст, спортклубів, районів. Для внесення до номінації спортсменам треба звертатися до відповідного представника в вашому місті. Якщо ви з іншого міста, звертайтесь за контактами, вказанними у розділі “Контакти“.

Іменну заявку, ви заповнюєте як зазвичай і подаєте безпосередньо на мандатній комісії або перед зважуванням. Зразок заяки можна завантажити нижче.

Завантажити зразки попередньої та іменної заявок.

Обов’язково в заявці вказати:
1) Прізвище та Ім’я спортсмена
2) Число, місяць і рік народження
3) Спортивний розряд / звання
3) Товариство, ДЮСШ, Клуб
4) Ідентифікаційний код
5) Вагова категорія
6) Кращий результат за останні 12 місяців
7) Прізвище та Ім’я тренера
Обов’язково заповнювати українською мовою і друкованими літерами !!!

Іменна заявка відрізняється від попередньої тільки обов’язковою наявністю печаток лікаря і міськспортуправління. Іменна заявка подається особисто спортсменом або тренером на мандатній комісії перед змаганнями.

Не забувайте про необхідність надсилати попередні заявки (не пізніше ніж за 30 днів до початку змагань) на електронну пошту zayavka.dofp@gmail.com

Учасники, від яких не надійшло попередніх заявок – до змагань допущені не будуть!!! Заявки повинні заповнюватися за прикладеним зразкам і ніяк інакше!!!