Автор: | 20/09/2020
Протоколи чемпіонатів Дніпропетровської області з пауерліфтингу:
 
Шановні тренери і спортсмени!
Вперше всі ми разом стали заручниками ситуації, яка торкнулася не тільки нашої області і країни, а й усього світу. Були скасовані численні міжнародні змагання, і навіть Олімпійські Ігри перенесені на наступний рік. Особливо важко в даній ситуації тренерам, які повинні були зберегти спортсменів і хоч якось підтримати в період повної ізоляції.
Зараз склалася, так би мовити, сприятлива ситуація, і наша область знаходиться в «ЗЕЛЕНІЙ» зоні, що передбачає можливість проведення заходів, і змагань в тому числі. Рада ДОФП, вирішила провести чемпіонат Дніпропетровської області з триборства в середині вересня в м Дніпро в Консерваторії ім.Глінкі.
 
12-13.09.2020 – чемпіонат області серед юнаків і юніорів.
19-20.09.2020 – чемпіонат області серед чоловіків і жінок.
 
Але перед нами стоїть умова, що якщо Дніпропетровську область переведуть в «іншу зону», то змагання знову доведеться скасовувати.
 
ПОПЕРЕДНІ Заявки слід надсилати на електрону адресу [email protected] включно до:
 
01.09.2020 – чемпіонат області серед юнаків і юніорів.
08.09.2020 – чемпіонат області серед чоловіків і жінок.
 
У зв’язку з епідемією COVID-19, нагадуємо деякі правила, які повинні дотримуватися всі учасники змагань (тренери, спортсмени, судді):
 
1. Змагання будуть проводитися без глядачів, тому не запрошуйте на них своїх друзів або батьків. Сторонні глядачі не будуть допущені на змагання.
2. Усі учасники повинні мати маски і носити їх у весь час, окрім розминки та безпесоредньо виступу на помості.
3. Дотримуйтесь соціальної дистанції під час зважування, виступу і розминки із розрахунку одна людина на 5 квадратних метри приміщення.
4. Усім учасникам буде вимірюватися температура. Якщо вона перевищіть позначку в 37.2 градуси, то ми змущені будемо відмовити вам у допуску на змагання. Будь-ласка, якщо ви відчуваєте себе зле, то не приїджайте на змагання!
 
Дякуємо за розуміння.
 
Що стосується змагань з жиму лежачи, то ми плануємо їх провести в Кам’янському в жовтні, точні дати будуть повідомлені пізніше.

Залишити відповідь