Чемпіонат Дніпропетровскої області з триборства 2020р - Днепропетровская областная федерация пауэрлифтинга
Протоколи чемпіонатів Дніпропетровської області з пауерліфтингу:
 
Шановні тренери і спортсмени!
Вперше всі ми разом стали заручниками ситуації, яка торкнулася не тільки нашої області і країни, а й усього світу. Були скасовані численні міжнародні змагання, і навіть Олімпійські Ігри перенесені на наступний рік. Особливо важко в даній ситуації тренерам, які повинні були зберегти спортсменів і хоч якось підтримати в період повної ізоляції.
Зараз склалася, так би мовити, сприятлива ситуація, і наша область знаходиться в «ЗЕЛЕНІЙ» зоні, що передбачає можливість проведення заходів, і змагань в тому числі. Рада ДОФП, вирішила провести чемпіонат Дніпропетровської області з триборства в середині вересня в м Дніпро в Консерваторії ім.Глінкі.
 
12-13.09.2020 - чемпіонат області серед юнаків і юніорів.
19-20.09.2020 - чемпіонат області серед чоловіків і жінок.
 
Але перед нами стоїть умова, що якщо Дніпропетровську область переведуть в «іншу зону», то змагання знову доведеться скасовувати.
 
ПОПЕРЕДНІ Заявки слід надсилати на електрону адресу Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. включно до:
 
01.09.2020 - чемпіонат області серед юнаків і юніорів.
08.09.2020 - чемпіонат області серед чоловіків і жінок.
 
У зв'язку з епідемією COVID-19, нагадуємо деякі правила, які повинні дотримуватися всі учасники змагань (тренери, спортсмени, судді):
 
1. Змагання будуть проводитися без глядачів, тому не запрошуйте на них своїх друзів або батьків. Сторонні глядачі не будуть допущені на змагання.
2. Усі учасники повинні мати маски і носити їх у весь час, окрім розминки та безпесоредньо виступу на помості.
3. Дотримуйтесь соціальної дистанції під час зважування, виступу і розминки із розрахунку одна людина на 5 квадратних метри приміщення.
4. Усім учасникам буде вимірюватися температура. Якщо вона перевищіть позначку в 37.2 градуси, то ми змущені будемо відмовити вам у допуску на змагання. Будь-ласка, якщо ви відчуваєте себе зле, то не приїджайте на змагання!
 
Дякуємо за розуміння.
 
Що стосується змагань з жиму лежачи, то ми плануємо їх провести в Кам'янському в жовтні, точні дати будуть повідомлені пізніше.

Христов Дмитрий - Мастер Спорта Украины по пауэрлифтингу, тренер с более чем 10-летним стажем. Имеет профильное спортивное образование.

Волошина (Хлебодарова) Ирина - Мастер Спорта Украины Международного класса по пауэрлифтингу, тренер по пауэрлифтингу, профильное спортивное образование.

Коряка Евгений - Мастер Спорта Украины по пауэрлифтингу, тренер по пауэрлифтингу, профильное спортивное образование.

6119
Приседания — одно из базовых спортивных упражнений (в том числе в пауэрлифтинге и культуризме); выполняющий упражнение приседает и затем встаёт, возвращаясь в положение стоя. Приседание считается одним из важнейших упражнений не только в силовом спорте, но и в общефизической подготовке, а также используется в качестве подсобного упражнения в процессе подготовки спортсменов практически всех спортивных дисциплин. Для улучшения результатов в приседаниях используйте протеин Биос Техмолпром.

6158
Жим лёжа — базовое физическое упражнение со свободным весом. Выполняющий упражнение ложится на скамейку, опускает гриф до касания с грудью и поднимает до полного выпрямления в локтевом суставе. Используется в бодибилдинге как упражнение для развития больших и малых грудных мышцтрицепсов и переднего пучка дельтовидной мышцы.

A35KF8mhG2g
Становая тяга — базовое (многосуставноеупражнение, выполняемое обычно со штангой, а также с гантелью или гирей, удерживаемыми между ног обеими руками. Используется как общий элемент физической подготовки и является одной из соревновательных дисциплин в таких видах спорта как пауэрлифтинг и силовой экстрим, применяется также и бодибилдерами для укрепления мышц поясницы, что позволяет в приседаниях лучше прокачивать ноги.

ПриседанияЖим лежаСтановая тяга