Чемпіонат Дніпропетровської області з пауерліфтингу 2020р - Днепропетровская областная федерация пауэрлифтинга

Офіційно! До відома спортсменів, тренерів та інших не байдужих до пауерліфтинга людей у Дніпропетровській області! У звя`зку з карантином, змагання, що були заплановані на 04.04 (триборство серед дорослих) переносяться. Точні дати змагань будуть визначені пізніше, в залежності від продовження карантину та інших чинніків. Змагання серед юнаків та юніорів також перенесено.

Слідкуйте за новинами.


 
Шановні тренери та спортмени, до вашої уваги остаточні номінації до відкритих чемпіонатів області з пауерліфтингу 2020р. Перевіряйте наявність своїх спортсменів.
Нагадуємо, що граничний термін зміни вагової категорії - за 7 днів до початку змагань. Спортсмени, що вчасно не змінять вагову категорію - до змагань допущені не будуть!
Також не забувайте вилучати спортсменів, що не будуть приймати участь у змаганнях.
 
Юнаки:
 
Юніори:
 
Чоловіки:
 
Дівчата:
 
Юніорки:
 
 

Змагання будуть проводитися за наступним графіком:

  • 22.03 - Чемпіонат області серед юнаків та дівчат
  • 28.03 - Чемпіонат області серед юніорів та юніорок
  • 04.04 - Чемпіонат області серед чоловіків та жінок

ПОПЕРЕДНІ Заявки слід надсилати на електрону адресу Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. включно до:

  • 23.02 - Чемпіонат області серед юнаків та дівчат
  • 29.02 - Чемпіонат області серед юніорів та юніорок
  • 05.03 - Чемпіонат області серед чоловіків та жінок

Зразки попередньої та іменної заявки можна завантажити за посиланням:
http://powerlifting.dp.ua/documents/zajavi.xls

Спортсмени, котрі не встигнуть подати заявку до вказаних дат - до змагань ДОПУЩЕНІ НЕ БУДУТЬ!

Також нагадуємо, що:
"до змагань можуть бути допущені спортсмени, яким ще не виповнилося 13 років, але не
молодші за 11 років, та які мають достатній рівень фізичної та технічної підготовки,
окремий дозвіл лікаря та письмову заяву батьків про те, що вони погоджуються з
участю у змаганнях їхньої дитини".

Тобто, не забувайте про окремі дозволи від батьків та лікаря для спортсменів віком від 11 до 13 років.

Христов Дмитрий - Мастер Спорта Украины по пауэрлифтингу, тренер с более чем 10-летним стажем. Имеет профильное спортивное образование.

Волошина (Хлебодарова) Ирина - Мастер Спорта Украины Международного класса по пауэрлифтингу, тренер по пауэрлифтингу, профильное спортивное образование.

Коряка Евгений - Мастер Спорта Украины по пауэрлифтингу, тренер по пауэрлифтингу, профильное спортивное образование.

6119
Приседания — одно из базовых спортивных упражнений (в том числе в пауэрлифтинге и культуризме); выполняющий упражнение приседает и затем встаёт, возвращаясь в положение стоя. Приседание считается одним из важнейших упражнений не только в силовом спорте, но и в общефизической подготовке, а также используется в качестве подсобного упражнения в процессе подготовки спортсменов практически всех спортивных дисциплин. Для улучшения результатов в приседаниях используйте протеин Биос Техмолпром.

6158
Жим лёжа — базовое физическое упражнение со свободным весом. Выполняющий упражнение ложится на скамейку, опускает гриф до касания с грудью и поднимает до полного выпрямления в локтевом суставе. Используется в бодибилдинге как упражнение для развития больших и малых грудных мышцтрицепсов и переднего пучка дельтовидной мышцы.

A35KF8mhG2g
Становая тяга — базовое (многосуставноеупражнение, выполняемое обычно со штангой, а также с гантелью или гирей, удерживаемыми между ног обеими руками. Используется как общий элемент физической подготовки и является одной из соревновательных дисциплин в таких видах спорта как пауэрлифтинг и силовой экстрим, применяется также и бодибилдерами для укрепления мышц поясницы, что позволяет в приседаниях лучше прокачивать ноги.

ПриседанияЖим лежаСтановая тяга