Головні новини ДОФП
Розклад змагань на Чемпіонат області з жиму лежачи у м. Кам'янське 18.10.2020р:
 
1 потік:
Зважування 9.00, початок змагань 11.00.
 • 1 група: усі жінки, дівчата, юніорки.
 • 2 група: юнаки, категорії 46-66кг
 • 3 група: юнаки, категорії 74-120кг
2 потік:
Зважування 12.00, початок змагань 14.00.
 • 1 група: всі юніори, усі ветерани, та чоловіки вагових категорій 59-74кг
 • 2 група: чоловіки, категорії 83-120кг.
Склад потоків змінюватись не буде, тобто зважування категорій так як вказано в розкладі.
Можуть бути змінені склади груп, в залежності від остаточної кількості учасників.
 
Нагадую, що на церемонію нагородження потрібно виходити в спортивному одязі.
 
=========================================
Номінації до Чемпіонату Дніпропетровської області з жиму лежачи. Змагання будут проводитися у м.Кам'янське 18.10.2020 за адресою вул. Колеусівська, 5. Спортзал Вікінг.
 
Перевіряйте наявність своїх спортсменів. 
 
Чоловіки:
 
Жінки:
 
============================================
Розпочато прийом попередніх заявок на Чемпіонат Дніпропетровської області з жиму лежачи, що відбудется 18.10.2020р в місті Кам'янське.
Заявки приймаються до 10.10.2020р включно. 
 
ПОПЕРЕДНІ Заявки слід надсилати на електрону адресу Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.. 
 
У зв'язку з епідемією COVID-19, нагадуємо деякі правила, які повинні дотримуватися всі учасники змагань (тренери, спортсмени, судді). 
 
Якщо Дніпропетровська область буде переведена до помаранчевої або червоної зони - змагання, скоріше за все, доведеться відмінити. 
 
1. Змагання будуть проводитися без глядачів, тому не запрошуйте на них своїх друзів або батьків. Сторонні глядачі не будуть допущені на змагання.
 
2. Усі учасники повинні мати маски і носити їх у весь час, окрім розминки та безпесоредньо виступу на помості.
 
3. Дотримуйтесь соціальної дистанції під час зважування, виступу і розминки із розрахунку одна людина на 5 квадратних метри приміщення.
 
4. Усім учасникам буде вимірюватися температура. Якщо вона перевищіть позначку в 37.2 градуси, то ми змущені будемо відмовити вам у допуску на змагання. Будь-ласка, якщо ви відчуваєте себе зле, то не приїджайте на змагання!
 
Дякуємо за розуміння.

IMG 4aecf0836a8ac98fcbbef8d2feae6dd7 V

Офіційно! До відома спортсменів, тренерів та інших не байдужих до пауерліфтинга людей у Дніпропетровській області! У звя`зку з карантином, змагання, що були заплановані на 04.04 (триборство серед дорослих) переносяться. Точні дати змагань будуть визначені пізніше, в залежності від продовження карантину та інших чинніків. Змагання серед юнаків та юніорів також перенесено.

Слідкуйте за новинами.


 
Шановні тренери та спортмени, до вашої уваги остаточні номінації до відкритих чемпіонатів області з пауерліфтингу 2020р. Перевіряйте наявність своїх спортсменів.
Нагадуємо, що граничний термін зміни вагової категорії - за 7 днів до початку змагань. Спортсмени, що вчасно не змінять вагову категорію - до змагань допущені не будуть!
Також не забувайте вилучати спортсменів, що не будуть приймати участь у змаганнях.
 
Юнаки:
 
Юніори:
 
Чоловіки:
 
Дівчата:
 
Юніорки:
 
 

Змагання будуть проводитися за наступним графіком:

 • 22.03 - Чемпіонат області серед юнаків та дівчат
 • 28.03 - Чемпіонат області серед юніорів та юніорок
 • 04.04 - Чемпіонат області серед чоловіків та жінок

ПОПЕРЕДНІ Заявки слід надсилати на електрону адресу Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. включно до:

 • 23.02 - Чемпіонат області серед юнаків та дівчат
 • 29.02 - Чемпіонат області серед юніорів та юніорок
 • 05.03 - Чемпіонат області серед чоловіків та жінок

Зразки попередньої та іменної заявки можна завантажити за посиланням:
http://powerlifting.dp.ua/documents/zajavi.xls

Спортсмени, котрі не встигнуть подати заявку до вказаних дат - до змагань ДОПУЩЕНІ НЕ БУДУТЬ!

Також нагадуємо, що:
"до змагань можуть бути допущені спортсмени, яким ще не виповнилося 13 років, але не
молодші за 11 років, та які мають достатній рівень фізичної та технічної підготовки,
окремий дозвіл лікаря та письмову заяву батьків про те, що вони погоджуються з
участю у змаганнях їхньої дитини".

Тобто, не забувайте про окремі дозволи від батьків та лікаря для спортсменів віком від 11 до 13 років.

Протоколи чемпіонатів Дніпропетровської області з пауерліфтингу:
 
Шановні тренери і спортсмени!
Вперше всі ми разом стали заручниками ситуації, яка торкнулася не тільки нашої області і країни, а й усього світу. Були скасовані численні міжнародні змагання, і навіть Олімпійські Ігри перенесені на наступний рік. Особливо важко в даній ситуації тренерам, які повинні були зберегти спортсменів і хоч якось підтримати в період повної ізоляції.
Зараз склалася, так би мовити, сприятлива ситуація, і наша область знаходиться в «ЗЕЛЕНІЙ» зоні, що передбачає можливість проведення заходів, і змагань в тому числі. Рада ДОФП, вирішила провести чемпіонат Дніпропетровської області з триборства в середині вересня в м Дніпро в Консерваторії ім.Глінкі.
 
12-13.09.2020 - чемпіонат області серед юнаків і юніорів.
19-20.09.2020 - чемпіонат області серед чоловіків і жінок.
 
Але перед нами стоїть умова, що якщо Дніпропетровську область переведуть в «іншу зону», то змагання знову доведеться скасовувати.
 
ПОПЕРЕДНІ Заявки слід надсилати на електрону адресу Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript. включно до:
 
01.09.2020 - чемпіонат області серед юнаків і юніорів.
08.09.2020 - чемпіонат області серед чоловіків і жінок.
 
У зв'язку з епідемією COVID-19, нагадуємо деякі правила, які повинні дотримуватися всі учасники змагань (тренери, спортсмени, судді):
 
1. Змагання будуть проводитися без глядачів, тому не запрошуйте на них своїх друзів або батьків. Сторонні глядачі не будуть допущені на змагання.
2. Усі учасники повинні мати маски і носити їх у весь час, окрім розминки та безпесоредньо виступу на помості.
3. Дотримуйтесь соціальної дистанції під час зважування, виступу і розминки із розрахунку одна людина на 5 квадратних метри приміщення.
4. Усім учасникам буде вимірюватися температура. Якщо вона перевищіть позначку в 37.2 градуси, то ми змущені будемо відмовити вам у допуску на змагання. Будь-ласка, якщо ви відчуваєте себе зле, то не приїджайте на змагання!
 
Дякуємо за розуміння.
 
Що стосується змагань з жиму лежачи, то ми плануємо їх провести в Кам'янському в жовтні, точні дати будуть повідомлені пізніше.

Календар та положення про проведення змагань з пауерліфтингу в 2020р ви можете викачати за наступним посиланням:

Положення про проведення змагань у 2020 році

Христов Дмитрий - Мастер Спорта Украины по пауэрлифтингу, тренер с более чем 10-летним стажем. Имеет профильное спортивное образование.

Волошина (Хлебодарова) Ирина - Мастер Спорта Украины Международного класса по пауэрлифтингу, тренер по пауэрлифтингу, профильное спортивное образование.

Коряка Евгений - Мастер Спорта Украины по пауэрлифтингу, тренер по пауэрлифтингу, профильное спортивное образование.

6119
Приседания — одно из базовых спортивных упражнений (в том числе в пауэрлифтинге и культуризме); выполняющий упражнение приседает и затем встаёт, возвращаясь в положение стоя. Приседание считается одним из важнейших упражнений не только в силовом спорте, но и в общефизической подготовке, а также используется в качестве подсобного упражнения в процессе подготовки спортсменов практически всех спортивных дисциплин. Для улучшения результатов в приседаниях используйте протеин Биос Техмолпром.

6158
Жим лёжа — базовое физическое упражнение со свободным весом. Выполняющий упражнение ложится на скамейку, опускает гриф до касания с грудью и поднимает до полного выпрямления в локтевом суставе. Используется в бодибилдинге как упражнение для развития больших и малых грудных мышцтрицепсов и переднего пучка дельтовидной мышцы.

A35KF8mhG2g
Становая тяга — базовое (многосуставноеупражнение, выполняемое обычно со штангой, а также с гантелью или гирей, удерживаемыми между ног обеими руками. Используется как общий элемент физической подготовки и является одной из соревновательных дисциплин в таких видах спорта как пауэрлифтинг и силовой экстрим, применяется также и бодибилдерами для укрепления мышц поясницы, что позволяет в приседаниях лучше прокачивать ноги.

ПриседанияЖим лежаСтановая тяга